Darts Regio Leiden

Patrick Vonk wint De Zijl Dinsdagavond Darts – 2 januari 2024

Patrick Vonk heeft afgelopen avond in Partycentrum de Zijl de eerste dinsdagavond darts van 2024 op zijn naam geschreven, Vonk was vanavond heerlijk op dreef en versloeg op weg naar de finale Lorenzo te Hennepe, Sjors van Veen en Andy v/d Leek, in de finale was hij met 4-1 te sterk voor Ronald Boot.

De verliezersronde kwam op naam van Arie v/d Eijkel, hij versloeg in finale Bradley v/d Velden met 3-0.

De hoogste finish kwam op naam van Łukasz Mielczarek met 170.

Winnaarsronde 
Laatste 16
Ronald Boot – Dustin Straver 3-1
Justin v/d Velden – Jan Willem Kruize 1-3
Finn Nielsen – Arjen de Jong 2-3
Aaron de Vink – Co Stompe jr 1-3
Jordy Triemstra – Lukasz Mielczarek 0-3
Martin Boon – Andy v/d Leek 2-3
Peter v/d Velden – Sjors van Veen 1-3
Patrick Vonk – Lorenzo te Hennepe 3-2

Kwartfinales
Ronald Boot – Jan Willem Kruize 3-1
Arjen de Jong – Co Stompe jr 0-3
Lukasz Mielczarek – Andy v/d Leek 2-3
Sjors van Veen – Patrick Vonk 2-3

Halve finales 
Ronald Boot – Co Stompe jr 3-2
Andy v/d Leek – Patrick Vonk 0-3

Finale 
Ronald Boot – Patrick Vonk 1-4

Verliezersronde 
Laatste 16
Bradley v/d Velden – Marnix van Vliet 2-0
Deborah van Deventer – Jaimy de Groot 2-0
Jacco de Haas – Angelique v/d Leek 2-0
Benham Rousanei – Danny v/d Veen 0-2
Bert de Ruiter – Angelo van Deventer 0-2
Henk Jan van Neerbos – Keano van Deventer 0-2
Timo van Zundert – Sjors Hartman 2-0
Bas Bonnet – Arie v/d Eijkel 0-2

Kwartfinales
Bradley v/d Velden – Deborah van Deventer 2-0
Jacco de Haas – Danny v/d Veen 1-2
Angelo van Deventer – Keano van Deventer 2-1
Timo van Zundert – Arie v/d Eijkel 0-2

Halve finales
Bradley v/d Velden – Danny v/d Veen 2-1
Angelo van Deventer – Arie v/d Eijkel 0-2

Finale
Bradley v/d Velden – Arie v/d Eijkel 0-3


Poulefase
Poule 1

Ronald Boot
Bradley v/d Velden
Bert de Ruiter
Jordy Triemstra

Poule 2 
Finn Nielsen
Timo van Zundert
Jacco de Haas
Peter v/d Velden

Poule 3 
Keano van Deventer
Jaimy de Groot
Andy v/d Leek
Jan Willem Kruize

Poule 4
Lorenzo te Hennepe
Arie v/d Eijkel
Danny van Veen
Co Stompe jr

Poule 5 
Angelo van Deventer
Dustin Straver
Łukasz Mielczarek
Marnix van Vliet

Poule 6
Angelique v/d Leek
Sjors Hartman
Sjors van Veen
Arjen de Jong

Poule 7
Justin v/d Velden
Martin Boon
Henk Jan van Neerbos
Deborah van Deventer

Poule 8
Patrick Vonk
Bas Bonnet
Aaron de Vink
Benham Rousanei

Related Articles

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to top button