Darts Regio Leiden

Straver niet te stoppen in Café Santé, al was van Vliet wel dichtbij!

Café Santé Order of Merit

Vandaag stond in Café Santé het eerste Order of Merit toernooi van 2024 op het programma, er kwamen in totaal 32 deelnemers, na ruim drie uur darten was het Dustin Straver die de sterkste was, gezien het verloop zag het er makkelijk uit vanavond voor de talentvolle darter uit Voorschoten, hij versloeg o.a. Stijn Verbakel en Jimmy Heemskerk met 3-0, Marnix van Vliet kwam in de halve finale wel dichtbij maar moest toch de winst met 3-2 laten aan Straver, in de finale nam Straver het op tegen Henk Jan Neerbos, ja en dat is een verhaal hoor mensen, die Neerbos versloeg vanavond gewoon ff Bruce Ras, Stephen van Duijvenbode en Ronald Boot, je verwacht het niet! in de finale was er weinig eer te behalen, want Straver was niet voor niks naar Santé gefietst en pakte met 4-1 de eindzege.

De verliezersronde kwam op naam van Lars Plasier, hij versloeg in de finale NineDart Minkie met 3-1

De hoogste finish kwam op naam van iemand die naast mooi zingen ook nog een lekker pijltje kan gooien, namelijk Andy v/d Leek gooide een170 finish tegen de man uit Noorden Roy van Lith.

Knock-out Fase
Winnaarsronde 

Laatste 16
Dustin Straver – Stijn Verbakel 3-0
Jimmy Heemskerk – Bradley v/d Velden 3-1
Rick Knol – Kenzo Honsbeek 2-3
Marnix van Vliet – Melvin de Greef 3-1
Bruce Ras – Henk Jan Neerbos 1-3
Stephan van Duijvenbode – Henny v/d Hoogen 3-0
Ronald Boot – Justin v/d Velden 3-0
Mark de Wolf – Leroy Pronk 1-3

Kwartfinales 
Dustin Straver – Jimmy Heemskerk 3-0
Kenzo Honsbeek – Marnix van Vliet 2-3
Henk Jan Neerbos – Stephan van Duijvenbode 3-2
Ronald Boot – Leroy Pronk 3-2

Halve finales
Dustin Straver – Marnix van Vliet 3-2
Henk Jan Neerbos – Ronald Boot 3-2

Finale
Dustin Straver – Henk Jan Neerbos 4-1

Verliezersronde
Laatste 16
Jordy Triemstra – Thomas de Wit 2-0
Peter v/d Broek – Jaimy de Groot 2-0
Edward Steggerda – Benham Rousenie 2-0
Lars Plaisier – Tony v/d Kaay 2-0
Tony v/d Laan – Andy v/d Leek 0-2
Roy Kalshoven – Roy van Lith 0-2
Wim Mink – Angelique v/d Leek 2-0
Lucien Klein – Rob de Wit 2-1

Kwartfinales 
Jordy Triemstra – Peter v/d Broek 2-1
Edward Steggerda – Lars Plaisier 0-2
Andy v/d Leek – Roy van Lith 2-1
Wim Mink – Lucien Klein 2-0

Halve finales 
Jordy Triemstra – Lars Plaisier 1-2
Andy v/d Leek – Wim Mink 0-2

Finale
Lars Plaisier – Wim Mink 3-1

A
Tony v/d Laan
Jordy Triemstra
Bruce Ras
Dustin Straver

B
Edward Steggerda
Ronald Boot
Rick Knol
Wim Mink

C
Henny v/d Hoogen
Jaimy de Groot
Bradley v/d Velden
Roy van Lith

D
Tony v/d Kaay
Leroy Pronk
Rob de Wit
Melvin de Greef

E
Henk Jan van Neerbos
Thomas de Wit
Andy v/d Leek
Stijn Verbakel

F
Kenzo Honsbeek
Angelique v/d Leek
Justin v/d Velden
Benham Rousenei

G
Stephan van Duijvenbode
Peter v/d Broek
Roy Kalshoven
Jimmy Heemskerk

H
Mark de Wolf
Marnix van Vliet
Lars Plaisier
Lucien Klein

Related Articles

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to top button