Darts - InternationaalDarts Regio Den HaagDarts Regio Leiden

Twaalf spelers uit de Regio Leiden en Den Haag door naar laatste 128 op de Dutch Open Darts 2024

Vandaag stond het het single toernooi op het programma bij de Dutch Open Darts 2024, bij de heren speelde men door tot de laatste 128, bij de selecte groep darters hebben we nog zes spelers uit de regio Den Haag en nog vijf spelers uit de Regio Leiden, uit de Regio Den Haag zijn dit Finn Nielsen, Danny v/d Veen, Anthony Mols, Vincent v/d Meer, Yordi Meeuwisse, Daan Boender en Marvin van Velzen en uit de Regio Leiden, Alwin Kamphuis, Bradley v/d Velden, Patrick Vonk, Kristiaan de Boer en Johan van Velzen.

(Mochten ik per ongeluk een speler uit de Regio Leiden of Den Haag over het hoofd hebben gezien, laat het mij weten en ik vermeld hem alsnog. Tel. 06-23706237)

De beelden van bovenstaande video zijn gemaakt door onze reporter ter plaatsen Vincent v/d Leek.

De laatste 128 die zondag gaan strijden voor een plek op het podium. 

Wesley Plaisier v Finn Nielsen

Danny van der Veen v Humphrey van Ommen

Wilco Kramp v Anthony Mols

Sander Voz v Vincent van der Meer

Frans Harmsen v Marc IJtsma

Niels Aagaard Nielsen v Ruud van der Kruijs

Danny Kronenberg v Richard Wagenaar

Ricardo Ulrich v Daan Beernink

Nicky van Aalst v Jeroen Louissen

Timo van den Brink v Martijn Dupuis

Arne Spee v Alwin Kamphuis

Bram van Dijk v Vincent Kamphuis

Joost Geurts v Alwyn van Saarloos

Terry Lenting v Elvin Geerlof

Rohan Brouwers v Meinte Hibma

Rene Kok v Maikel Mossou

Martijn Klasens v Christian Kist

Benny van Stein v Dennis Iedema

Marvin van Deest v Patrick Honings

Douwe van Kalkeren v Bradley van der Velden

Philip van Gasse v Jamie Kelder

Jasper Ruinemans v Martijn Doornbos

Dennis van der Ende v Brian Slagter

Ziggy Schenk v Bertus Herks

Wiard Altena v Robbert IJdens

Jarno Sommer v Dion de Jong

Daniël Gerrits v Nelis Zijnstra

Jerry Hendriks v Dafydd Edwards

Sascha Stuhlemmer v Albert Jan Draaijer

Francesco Basili v Mark Schlaghecke

Carlo van Peer v Rene Robbe

Pieter Collijn v Michael Busscher

Patrick Vonk v Jeroen Caron

Gerwin Spanjers v Wilco Kwant

Yordi Meeuwisse v René Janssens

Damian Mol v Jarno Bottenberg

Nigel van Millingen v Sander van Oostenbrugge

Nick Crouwel v Bart de Koning

Patrick Schop v Wilbert van Veen

Stan Willems v Robert Hof

Dennie Olde Kalter v Mike van Duivenbode

Fabian Stütz v v Theo Hoogeveen

Teun de Jong v Kenny Simons

Marcel Snippe v Davy Proosten

Arjan Konterman v Richard Veenstra

Stef Kosters v Bram Jongejeugd

Arne Degryse v Martin Jongen

Barry Zander v Romer Mooijman

Bert de Lange v Sydnee de Vries

Davy Kappers v Sander Aarden

Henry Smit v Peter Klein

Roy Dreuning v Silko Visser

Sybren Gijbels v Lars Penzin

John de Kruijf v Michel van Roon

Stefano Roso v Abdelaziz Hammouchi

Michel de Louw v Kristiaan de Boer

Thomas Junghans v Carlo van Cleef

Gylian Surgeon v David Payne

Mareno Michels v Danny Jansen

Mitchell von Schukkman v Daan Boender

Johan van Velzen v Alexander Reijnen

Wilco van de Biggelaar v Davyd Venken

John Nagelhout v Jeremy Derksen

Marvin van Velzen v Patrick Maat

Groen – Regio Den Haag
Oranje – Regio Leiden

Related Articles

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to top button